Следите за нами в соц.сетях
+38 (066) 4321-870
+38 (066) 432-18-70
Viber:+380664321870
+38 (068) 864-95-04
+38 (093) 505-92-11
Вступить в клуб Отправить запрос

Тернопіль - одне з найкрасивіших місць Західної України

Тернопіль знаходиться в Західній Україні. Це історичний центр Галіції та Подолії. Місто почало свою історію з будівництва фортеці, розташованої на річці Серет у 1540 році. Про цей історичний період Тернополя нагадують головні його пам'ятки: Старий замок і Надпрудна церква. До свого входження до складу УРСР Тернопіль встиг побувати у складі Речі Посполитої, Австрії, Австро-Угорщини. Всі ці періоди знайшли відображення в історичних пам'ятках міста та його архітектурі.

У роки ВВВ Тернопіль був окупований німецькими військами. Залишаючи місто, німці вивезли з нього 29 демонтованих промпідприємств, а багато будівель підірвали або пошкодили. Тільки в повоєнні роки місто почало активно відбудовуватися. Відродилася і його промисловість. Сьогодні в місті працює понад 20 промислових підприємств різних напрямків, включаючи радіозавод і фармацевтичну фабрику.

Велику роль у житті міста відіграє і залізна дорога. Станція Тернопіль обслуговує в день понад 20 потягів, які прямують у різних напрямках. У розклад входять кілька фірмових поїздів - https://poizdato.net/rozklad-po-stantsii/ternopil/poizda/. Це поїзд далекого прямування «Хаджибей» сполученням Одеса – Ужгород, і «Кобзар» за маршрутом Київ – Трускавець. А ось потягів Тернопіль – Київ і Тернопіль – Львів не існує. У ці міста пасажирів доставить поїзд Київ – Львів, що робить на цій станції 2 хвилинну зупинку.

Тернопіль – один з наймальовничіших районів сучасної України. Туристам обов'язково потрібно побувати на Тернопільському штучному ставку, що представляє собою 300 га найчистішої води. Його створили майже одночасно з будівництвом міста на заболоченій місцевості поблизу річки Серет. Тут можна помилуватися феєричними фонтанами і відвідати гідропарк «Топільче».

Біля ставка знаходиться і Старий (Тернопільський) замок, що дав початок самому Тернополю. Від замку залишився один палац, інші його частини були зруйновані. Але в підземеллях замку найближчим часом планується створити міський музей.

А ось найдавніший храм міста – Воздвиженська церква збереглася набагато краще. Її ще називають Надставною – розташованою над ставком. Побудована вона наприкінці 16-го століття і є національною пам'яткою архітектури. Її особливість – унікальна напівкругла апсида старорусського типу.

Візиткою міста також є культова споруда. Це Домініканський собор, зведений у 18-му столітті в стилі бароко. Біля нього знаходиться пам'ятник Йосипу сліпому, предстоятелю Української церкви в 20-му столітті. Про історію споруди можна дізнатися на екскурсіях, що регулярно проводяться тут. Вони проводяться і по підземеллях храму.

Це лише частина цікавих пам'яток Тернополя. Решту можна подивитися, побувавши в цьому дивовижному українському місті.